סיורים בירושלים עם ישי שביט בעיתונות

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממספר כתבות בעיתונות הכתובה או האינטרנטית המציינות את שמי.לקראת ראש השנה תשע"ב טיילתי עם יעל לרנר מ"ישראל היום" בעין כרם היפה. והתוצאה, הרי היא לפניכם:

סיורים בירושלים בראש השנה תשע"ב ישי שביט בישראל היום

סיור בירושלים בראש השנה תשע"ב ישי שביט בישראל היום


כבן קיבוץ כפר מסריק אני תמיד גאה להביא תיירים לביקור קצת אחר בחלקת האלוהים הקטנה של אמא שלי, רחל שביט, שעדיין עובדת במכבסה של הקיבוץ – המקום בו משתקפים עד היום ערכי הקיבוץ המקוריים וחדוות העבודה. בעיתון הקיבוצים "הדף הירוק" חשבו שזה שווה סיפור וגם תמונה:

סיור במכבסה בכפר מסריק ישי שביט ואמא שלו רחל שביט

סיור במכבסה בכפר מסריק ישי שביט ואמא שלו רחל שביט


במוסף סוף השבוע של העיתון 'ישראל היום' מתאריך 5.2.2010 הופתעתי לגלות שאני מורה הדרך הטוב ביותר בירושלים… תאמינו או לא, אבל ככה בדיוק כתבה יעל לרנר  אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם…

ישראל היום 5.2.2010 כוכב שביט


 

והנה כמה כתבות קודמות:הכתבה הראשונה פורסמה בעיתון 'ישראל היום' ב17 בספטמבר 2009. הכתבת יעל לרנר ביקשה לראות כיצד מתקיימים סיורי הסליחות בירושלים. אני ליוויתי אותה בסיור מקסים ברובע היהודי ובכותל. סיור זה הוליד את הכתבה שלפניכם.

כתבה על סיורים בירושלים בראש השנה תש"ע ישי שביט מדריך את יעל לרנר בעיר העתיקה

כתבה על סיור בירושלים בראש השנה תש"ע

גם הכתבה הבאה לקוחה מתוך העיתון ישראל היום הפעם מהתאריך 18.6.2009. הפעם מדובר בסיור בפינות הנסתרות של העיר העתיקה. פינות אלו המוכרות ליודעי סוד ואוהבי העיר מהוות רקע נהדר לסיור משמעותי, מלמד ומהנה.

סיורים בירושלים בפינות נסתרות ישי שביט בישראל היום. 18.6.2009

סיורים בירושלים בפינות נסתרות ישי שביט בישראל היום. 18.6.2009


לקראת מרתון ירושלים הקרב ובא סיירתי עם יעל לרנר מ"ישראל היום" באתרים נבחרים לאורך מסלול המרתון לשנת תשע"ב. הכתבה פורסמה במוסף השבת של ישראל היום בתאריך 9.3.2012:

 

ישראל היום לקראת מרתון ירושלים


 

בפסח האחרון הדרכתי בשיתוף עם בית שמואל את אורי ואן מהתכנית "על הדרך" שבערוץ לוגי. אורי ואן הצטרפו אלי לסיור משימות בירושלים. היה מאתגר!

 


 

בחודש ינואר 2016 נפתחה בגלריית בית שמואל בירושלים תערוכת צילומים שלי. לתערוכה קראתי "מורה דרך" והיא מהווה מעין יומן דרכים שלי מהשנים 2014-2015. עכבר העיר פירגן בכתבה:

סיורים בירושלים - תמונת הכתבה בעכבר העיר על תערוכת הצילומים "מורה דרך" של ישי שביט

תמונת הכתבה בעכבר העיר על תערוכת הצילומים "מורה דרך" של ישי שביט

קיראו את הכתבה בעכבר העיר על תערוכת הצילומים שלי


 

 

חזרה לעמוד הבית – סיורים בירושלים

To the English post

נשלח ב What people thought of me עם התגית: , , , , , , , , , , , , , ,